čtvrtek 8. srpna 2013

Něco nového o mně #1

 dreams

Ani nevím kde jsem ty otázky vyhrabala, ale tenhle článek jsem měla už dlouho v konceptech. Tak se třeba zase něco nového dozvíte o mně :) A jak je to u vás? :)
Holika Holika Store, Korea1. Kdybys mohla pracovat pro nějakou kosmetickou firmu, jaké jméno by si dala své kolekci?
Haha, to je dost reálná představa...Nějaký nápad by byl, ale přece vám to nebudu tady naplno odhalovat. Co když jednou svůj nápad vážně využiji :D? Určitě by to ale bylo něco barevného, veselého, roztomilého...miluji asijské značky a ty jejich kýčovité designy a sladke názvy ♥2. Pokud by sis měla vybrat jeden makeup, který by jsi musela používat do konce života, který by to byl?
Tak to bych si musela hodně rozmyslet. Makeupy zásadně nepoužívám a radši vsadím na bb nebo cc creamy. Kdyby už to ale mělo být na celý život, určitě bych zvolila nějakou asijskou pecku bb cream :D

3. Náušnice, nebo náhrdelník?
I Speak Prada! | via TumblrJá nemám dírky v uších, takže v mém případě je to asi jasné :D Ale náhrdelníky vážně moc nemusím, takže když opomenu že nemám náušnice kam dávat, stejně je mám raději než náhrdelníky.

4. Preferuješ nahé oči a velmi výrazné rty a nebo výrazné oči a nahé rty?
Výraznější oči a nahé rty. Nějak jsem se ještě z výraznými rty nesžila. Krom toho rtěnka nevydrží moc dlouho a já pořád něco jím nebo piju, což mě vážně rozčiluje...Takže pro mě jsou jakékoliv přípravky na rty nepraktické :D

Trocs et vente de tout et n'importe quoi brest et ses alentours | via Facebook5. Věc na rty, kterou vždy nosím u sebe.
Není nic bez čeho bych se neobešla, nejsem nijak závislá na lescích ani balzámech.  Ale když už tak v zimě se nehnu bez Labella a teď na léto mám ráda nové balzámky od Dermacolu nebo transparentní rtěnku od Maybelline.

6. Youtube, nebo blogy?
Já to ráda střídám, ale upřímně na youtube mi připadají videa více zábavnější a různorodější zatímco některé blogy mají všechny články na jedno brdo ;-) Na nikoho teď neukazuji, ale když na nás v česku vybafne něco nového, tak dva týdny čteme na všech blozích jenom o té věci a občas mě to rozčiluje. Proto také v poslední době raději kouknu na americké youtuberky. Ale já to chápu, oni mají v Americe milion kosmetických značek a kolekci a proto je malá pravděpodobnost že budou v jeden den mluvit o tom samém...I já občas píšu blbosti, přiznávám, ale pro mě je youtubko prostě zajímavější :-) ( ale když jsem lenivá, tak raději čtu články v češtině!)

7. Máš zvláštní fobii?
Samozřejmě, jako menší jsem byla úplný psychopat, když jsem viděla pavouka. Teď už je to o hodně lepší, ale stále když uvidím ve svém pokoji nějakého většího pavouka, tak dost vyvádím. Mnohem více mě ale začaly děsit jehly a zubaři :D Já vím že je to asi směšné, ale když jdu i na hloupé očkování, tak skoro brečím, je mi blbě a už v čekárně se vždycky málem složím... Nevím proč to tak je, vím že to je asi dětinské ale nemůžu se toho zbavit...hrozně mě to štve :(

8. Oblíbené songy, které poslouchám na cestách, nebo při přípravě svého makeupu?
Těch je spousta....stovky. Ale tak vážně hodně zbožňuju song od J-min Stand up ♥9. Televize, nebo Youtube?
Youtube, na televizi jsem se už nedívala pěkně dlouho a když už chci kouknout na nějaký film, tak stahuju ;-)
photography | Tumblr

10. Co tě inspirovalo psát svůj blog?
Bez ostatních blogerek bych mě tohle ani nenapadlo. Líbilo se mi, jak ostatní píšou recenze, fotí, píšou články a já sama jsem si říkala že bych psala o tomhle a tamtom...Když jsem nasbírala dostatek nápadu a věděla jsem, že bych měla o čem psát, blog jsem si založila :-) 2 komentáře: