pondělí 13. srpna 2012

Balení na cesty

Ani ve snu jsem netušila, že bych dokázala přednastavit tento článek. Ale ano, asi se mi to povedlo. Momentálně jsem nejspíš někde v Rakousku, skáču po horách jako kamzík anebo naopak vesluji někde u jezera :D Hmm.. obě dvě představy by mi nevadily, každopádně jde o hodně vyčerpávající věci, tak doufám že se za ten týden vrátím celá. Nicméně dneska jsem se rozhodla udělat menší post o mém balení..co a jak ;-)

Jsem neuvěřitelná co se týče balení, protože dokážu s sebou vzít třičtvrtinu mé koupelny :D Naštěstí jsem ale našla takovou metodu, že si tu celou koupelny klidně můžu sbalit.

Jde o všelijaké taštičky, kapsičky a pytlíčky, kterých já mám hromadu a vždycky do nich narvu všechno potřebné. Ty malé taštičky pak nakonec narvu do jedné velké a je to hotovo. Vždycky nechápu, jak se tak hrozně moc věcí vleze do jedné tašky (kabelky) , ale je to tak!

Samozřejmě začnu tou nejobrovitánštější taškou. Kdo má kosmetickou taštičku z DMka? Já ano a jsem za to opravdu šťastná, protože vždycky když balím, pořád přidávám, přidávám a přidávám a i když to vypadá, že se tam už nevleze ani ťuk, pořád jde snadno zapnout  a nějaké místo tam ještě je. Je to zkrátka taková ta "nafukovací taška", do které se toho prostě vleze spousta. Já do ní dávám veškerou kosmetiku na peť a tělo..Šampon, sprchový gel, krém, odličovadlo, čistící gel, pleťová voda, holení, tělový olej, sprej na vlasy a tak dále a tak dále :-)

Další moje oblíbená taštička, kterou jsem objevila teprve nedávno. Odhalila jsem ji na tom posledním místě, kde bych hledala tyhle luxusní tašky. Má 4 kapsičky, do každé se toho vleze hromada a tím pádem já to mám seřazené takhle..Veškeré líčení, věci na nehty+ nůžky a pinzeta, náramky a jiné šperky a v poslední jsou už jen gumičky, sponky a jedna čelenka.. Vleze se tam opravdu hodně že :D

Mini kapsička s psacími potřebami nemůže chybět, i když většinou ji moc nepoužívám..

Dříve jsem nosila štětce v té modré, ale teď když mám takovou hezkou cestovní sadu, používám tohleto pouzdro, kde si uložím dané štětce podle potřeby.

Ani nějaká ta literatura nechybí. Pro tentokrát mám dvě knížku ( z toho jednu anglickou ) a dva časáky.

No a na závěr, tady je ta Zázračná taška, do které se opravdu vleze všechno výše zmíněné a pořád tam je ještě hromada místa. Minule jsem tam narvala i mého psího plyšáka :D


A jak probíhá vaše balení? Máte nějakou speciální teorii o balení věcí, anebo je prostě všelijak naházíte do kufru?2 komentáře:

 1. Pri balení si všetko poskladám presne ako ty a potom na dovolenke rozhádžem :D neviem, ako je to možné, ale aj keď si nič nekúpim, vrátim sa s taškou naviac :D

  http://lillianasworld.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha, tak to mě se také stává, hlavně u oblečení, které se mi vždycky nechce znovu skládat a tak to mám vždycky v kufru všemožně naházené a ten pak nejde zapnout :D

   Vymazat